Označení „rodinný podnik“ může vést ke zkreslené představě o velikosti a významu firmy pro automobilový průmysl. HELLA je firmou s globální působností, více než 30 tisíci zaměstnanci a ročním obratem přesahujícím 5 miliard €. Vyvíjíme a vyrábíme světelnou techniku a další elektronické výrobky pro automobilový průmysl, současně jsme jedním z největších světových prodejců automobilových náhradních dílů a příslušenství. Rozhodnutí o rozšíření aktivit skupiny HELLA do České republiky úzce souvisí se vstupem koncernu VW do automobilky Škoda Auto. Jako nejvhodnější lokalita pro výstavbu zcela nového závodu na výrobu světlometů byla zvolena Mohelnice. První výrobky, které v roce 1994 opustily brány závodu, byly určeny pro tehdejší novinku: Škodu Felicia. Aktuální produkci mohelnického závodu najdete v desítkách modelů osobních i nákladních automobilů mnoha renomovaných výrobců. HELLA se snaží své automobilové a elektronické know-how uplatnit i v jiných oblastech, například při osvětlení letištních drah, osvětlení ulic, průmyslových hal, tunelů apod. V Mohelnici také navrhujeme a vyrábíme montážní linky pro světelnou techniku koncernu HELLA po celém světě.

 

Proč se přidat k nám?

 

Pracujeme na budoucnosti automobilů a učíme světlo chovat se „inteligentně“! Již dnes vyvíjíme, co bude žhavou novinkou za dva až tři roky. V České republice pracuje v Helle na 3000 zaměstnanců. Ve vývojovém, testovacím a zkušební centru pracuje přibližně 500 zaměstnanců.  Pracujeme v týmech, složených z odborníků řady profesí. Dbáme na neustálé zvyšování znalostí a dovedností našich zaměstnanců, mj. formou stáží na zahraničních pobočkách HELLA. Více než tři čtvrtiny našich zaměstnanců jsou mladší 40 let, dvě třetiny z nich jsou absolventy vysokých škol. Dokážeme nabídnout práci zkušenému praktikovi stejně jako čerstvému absolventovi. Studentům magisterského nebo inženýrského stupně a doktorského studia vysokých škol nabízíme možnost zapojit se do našeho Trainee programu, který je odbornou praktickou přípravou na budoucí uplatnění ve společnosti HELLA.

 

Práci nabízíme nejen v Mohelnici, ale i v naší kanceláři v Ostravě. Aktuální seznam volných pozic najdete na stránkách: http://hella.jobs.cz.

Představení společnosti Hella

Plakát v tiskové kvalitě jako PDF soubor si můžete stáhnout pod tímto odkazem.

Datum poslední aktualizace: 1.8.2016

© 2024 Katedra výrobních strojů a konstruováníPřihlásit