Správná odpověď na 7. soutěžní otázku "Kolik hlavních strategických partnerů (Joint Venture) má Hella korporace? Uveďte jejich jména" je: 8. Jedná se o společnosti: Hella Behr Plastic Omnium (HBPO), Behr Hella Thermocontrol (BHTC), HSL Electronics Corporation, Intedis, Behr Hella Service, Hella Gutmann Solutions, Hella Nussbaum Solutions a Mando Hella Electronics.

Ze správných odpovědí jsme vylosovali Tomáše Gerlu, studenta 3. ročníku Fakulty strojní, katedra Výrobní stroje a konstruování, který v červnu 2013 převzal cenu.

Výherci gratulujeme a upozorňujeme studenty, že na 9. soutěžní otázku mohou odpovídat pomocí přiloženého formuláře do soboty 30. listopadu 2013.

Gerla.jpg

Správná odpověď na 6. soutěžní otázku "V obchodním roce 2011/2012 zaměstnával koncern Hella 27348 lidí po celém světě. Kolik zaměstnanců z tohoto počtu pracuje v Evropě?" je: 19868 z toho 9296 v Německu.

Ze správných odpovědí jsme vylosovali Romana Součka, studenta 2. ročníku Fakulty strojní, který v úterý 12.2.2013 převzal cenu od Aleše Barabáše vedoucího konstrukční kanceláře v Ostravě.

Soucek.jpg

Správná odpověď na 5. soutěžní otázku "Jaká je hmotnost zadních skupinových svítilen pro nový Seat Toledo?" je: 2157 gramů.

Ze správných odpovědí jsme vylosovali Petra Kramného, studenta 4. ročníku Katedra Výrobní stroje a konstruování, který v úterý 12.2.2013 převzal cenu od Aleše Barabáše vedoucího konstrukční kanceláře v Ostravě.

Kramny.jpg

Správná odpověď na 4. soutěžní otázku "Ve kterém roce otevřel koncern Hella výrobní závod v Austrálii?" je: 1961.

Ze správných odpovědí jsme vylosovali Hanu Furchovou, studentku 4. ročníku VUT Brno, Katedra Účetnictví a finančního řízení podniku, která v pátek 7.9.2012 převzala cenu od Aleše Barabáše vedoucího konstrukční kanceláře v Ostravě.

Furchova.jpg

Správná odpověď na 3. soutěžní otázku "Pro jakou automobilku a jaký model jsme dodávali světlomet a zadní skupinovou svítilnu po zahájení výroby v Mohelnici v roce 1994?" je: Škoda Felicie.

Ze správných odpovědí jsme vylosovali Miloslava Cilečka, studenta 4. ročníku Fakulty strojní VŠB-TUO, Katedra Mechanické technologie, který v pátek 1.6.2012 převzal cenu od Zbyňka Pavelka vedoucího konstrukční kanceláře v Mohelnici.

Výherci gratulujeme a upozorňujeme studenty, že na 4. soutěžní otázku mohou odpovídat pomocí přiloženého formuláře do úterý 31. července 2012.

cilecek.jpg

Správná odpověď na 2. soutěžní otázku "Koncern Hella v současné době celosvětově zaměstnává na 25 tisíc zaměstnanců v 70 lokacích. Napište v kolika zemích je těchto 70 lokací?" je: 33 zemí.

Ze správných odpovědí jsme vylosovali Davida Sochu, studenta 2. ročníku Fakulty strojní VŠB-TUO (obor Strojírenství), který v pátek 6.4.2012 převzal cenu od vedoucího naší Konstrukční kanceláře ve VTPO.

socha.jpg

Správná odpověď na 1. soutěžní otázku "Jaká je hmotnost Full LED světlometu Audi A8?" je: 6,4 kg.

Z obdržených odpovědí byl nejblíže Jan Zahradník, student 5. ročníku VŠB-TUO (Katedra částí a mechanismů strojů), který v pondělí 30.1.2012 převzal cenu od vedoucího naší Konstrukční kanceláři ve VTPO.

Zahradnik.jpg

Datum poslední aktualizace: 20.8.2013

© 2023 Katedra výrobních strojů a konstruováníPřihlásit